Dane kontaktowe

Szkoła Jazdy EXPRES
Jan i Jarosław Pluta
Adres:
25-511 Kielce, ul. 1-go Maja 70
Telefon:
502 236 170
Biuro:
502 049 512
Kontakt

O nas

      Szkoła Jazdy EXPRES Jan i Jarosław Pluta powstała w październiku 1988 roku. Obecnie świetnie prosperujący ośrodek szkoleniowy był jedną z pierwszych prywatnych szkół jazdy w Kielcach. Wieloletnia, rzetelna praca założycieli i zespołu, pozwoliła na stworzenie profesjonalnego ośrodka gwarantującego odpowiednie przygotowanie kandydatów  na kierowców do egzaminu państwowego.
     W obecnej chwili szkoła specjalizuje się w szkoleniu w zakresie kategorii prawa jazdy: A, A1, B, C, D, B+E, C+E. Prowadzone są szkolenia podstawowe, dodatkowe po trzech nie zdanych egzaminach, a także pojedyńcze godziny uzupełniające.
     Oferujemy także kursy dla kierowców wykonujących transport drogowy w zakresie przewozu osób i rzeczy. Podstawowe i uzupełniające.

     Zapewniamy:
 - uzyskanie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej w celu pozytywnego zdania
   egzaminu państwowego;
 - nabycie umiejętności bezpiecznego poruszania się samochodami;
 - miłą, przyjazną atmosferę w czasie trwania kursu;
 - wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną;
 - dogodny system płatności ratalnej.

     Szkoła Jazdy EXPRES wyposażona jest w przystosowaną do przeprowadzenia zajęć teoretycznych salę wykładową. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o nowoczesne oprogramowania, opatrzone Certyfikatem Autentyczności Systemu. Dysponujemy także programem TEST OSK, dzięki któremu każdy kursant ma możliwość bezpłatnego sprawdzenia swoich umiejętności przed teoretycznym egzaminem państwowym.
     Zajęcia praktyczne wszystkich kategorii prowadzone są markami samochodów identycznymi jak na egzaminie państwowym w WORD Kielce. Posiadamy plac manewrowy, oraz odpowiednio przystosowane pojazdy szkoleniowe.
     Szkoła Jazdy EXPRES posiada najwyższe notowanie od lat w rankingach świętokrzyskich szkół jazdy w/g WORD Kielce i "Gazety Wyborczej".